ویژگی‌های سایت فروشگاهی چیست؟

طراحی سایت و سئو همواره باید باهم برای کسب موفقیت هر سایتی حرکت کنن و در بازار امروز سایت‌های گوناگونی خدمات طراحی ارائه می‌کنن که محصولاتشون چنگی به دل نمی‌زنه و نتیجه نهایی چیزی نیست که شمارو راضی کنه

isfahanwebsite

امروز با یک مقاله جدید در مورد سایت‌های فروشگاهی در خدمت شما هستیم

ویژگی‌های کلیدی یک سایت فروشگاهی چیست و اصلا چرا باید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم؟

با گسترش اینترنت در بین کاربران پارسی زبان خرید اینترنتی به یک امر عادی تبدیل شده است. کاربران با جست و جوی نام و نوع محصول در موتورهای جست و جو به ویژه گوگل به راحتی ثبت سفارش می‌کنند و کالای خود را درب منزل تحویل می‌گیرند.

در این بازار پر تب و تاب فروشگاه‌های اینترنتی، چگونه میتوان کاربران را به فروشگاه اینترنتی شما هدایت کرد؟

نکته اول: طراحی و ظاهر سایت شماست

  • ظاهر و رنگ‌بندی یک سایت برای کاربران ایرانی خیلی مهم است. ما در تیم اصفهان‌وبسایت بسته به نوع محصول، برند و… با استفاده از علم اصولی روانشناسی رنگ‌ها بهترین رنگ را برای پیکره اصلی سایت شما پیاده می کنیم.
  • ظاهر و کلیات سایت شما حتما باید با فروشگاه‌های رایج متفاوت باشد. پس تفاوت دومین نکته‌ایست که در ظاهر وبسایت ما به آن توجه میکنیم.

نکته دوم: امکانات فروشگاه اینترنتی

  • نکته دوم در یک فروشگاه اینترنتی با کیفیت امکانات پیشرفته و سهولت در خرید کاربران می باشد . اصفهان‌وبسایت این توانایی را دارد که تمامی امکانات یک فروشگاه اینترنتی پیشرفته را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.
  • امکاناتی مانند کد تخفیف، پنل کاربری، سیستم چند فروشندگی، کیف پول، رنگ‌بندی، سایزبندی و تغییر قیمت بر اساس رنگ و اندازه و… را برای شما پیاده سازی می‌کنیم.
  • پنل مدیریت فروشگاه اینترنتی نیز فوق العاده ساده و کاربرپسند است. فقط کافی است شما به زبان فارسی مسلط باشید همه چیز مثل آب خوردن در اختیار شماست.

نکته سوم: پایداری و بهینه بودن سایت

  • سومین و مهم‌ترین نکته در مورد فروشگاه اینترنتی شما پایداری، سرعت و بهینه بودن است.
  • سایت‌های طراحی شده توسط اصفهان‌وبسایت در سرورهای اختصاصی ما میزبانی می‌شوند. ما عدم قطع شدن سایت شما را تضمین میکنیم و با فضا و پهنای باند فوق العاده خیال شما را بابت این موارد خسته کننده راحت میکنیم.
  • ما برای شما تضمین میکنیم که سایت شما توانایی پردازش اطلاعات بیش از حداقل صد هزار کاربر در روز را خواهد داشت. پس کافیست که تمام تلاش خودتان را برای صعود در گوگل انجام دهید. نگران نباشید ما در این زمینه هم شما را راهنمایی خواهیم کرد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.